Česky Deutche English Polski русский українською

Zvláštní typy pásů

Se dvěma vložkami - DUO

Duo - pásy se skládají ze dvou tkaných EP vložek, které nejsou podélně spojeny. Mezi oběma vložkami je silnější gumová vrstva, která za chodu snižuje pnutí mezi nimi. Tyto pásy mají většinou řezané, nechráněné hrany.

Vzorované pásy

Vzorované pásy jsou na nosné straně pásu opatřeny hrubým vzorkem. který zabraňuje klouzání dopravovaného materiálu. Pro použití v jedno nebo dvoucestné, ploché, kluzné dopravě je v příčném směru tuhá EMF tkanina, a to bez spodní krycí vrstvy. Pro pásy ve tvaru koryta se používá v příčném směru pružná EP tkanina se spodní krycí vrstvou.

Dopravní pás s navulkanizovanými profily - Chevrony

Profily jsou ze stejného materiálu jako krycí vrstvy a vyrábějí se současně s pásem. Mají chráněnou hranu. Typ obložení podle dohody. Po vzájemné dohodě je možno dodat další typy profilovaných pásů.

Pásy s nalepenými profily

Profily jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako obložení, na vulkanizovaný pás jsou ale nalepeny. Dodáváme více typů profilů. Na pás lze rozmístit profily dle přání zákazníka.

Pásy s nalepenými vlnitými hranami (vlnovec)

Postranní vlnité hrany jsou na pás nalepeny. Vlnité hrany mají výšku od 80 do 120 mm nebo podle dohody. Pro strmou přepravu můžeme mezi vlnité hrany zasadit příčné stěny. Dodáváme je v několika provedeních a instalujeme podle přání zákazníka.

Pás pro elevátory

Tento pás disponuje EP tažným nosičem s otevřenou nebo výjimečně chráněnou hranou.

Dopravní pásy speciální

Soubory ke článku

docDopravní pásy s profilem - CHEVRON

Velikost: 31,2 kB

Popis: Základní informace o typech profilů a dopravních úhlech.

Panuškova 744 | 582 91 Světlá nad Sázavou | tel./fax +420 569 456 905 | mob.:+420 603 198 061 | e-mail: info@amgpicha.cz

Developed by Michal Kandr